Ogłoszenie

ajoj

Reinstal klanu!! Musze wymyslic nową nazwe klanu...

Klan musi nabrac sily!!!

#1 2011-06-24 17:16:18

 Blood-Man

TeamGOX

10486808
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 59
Punktów :   -1 

Soldat_Polyworks

Oto najlepszy Edytor Map do Soldata

Oto Skan:

Krótki opis:
Soldat Polyworks jest bezpłatnym programem do tworzenia map w soldacie. Jest dość trudny więc jeśli ktoś nie ma ochoty sobie troszkę poczytać to, to nie jest program dla niego są łatwiejsze edytory map np. 'Soldat Map Maker 1.2'
Osobiście nie podoba mi się gdyż jest brzydki.

Problemy:
1. Nie widzę kilku okien do Edycji a widziałem na poradnikach, że jest ich więcej.
Odp.: Rozwiązania są 2:
a) Wejdź w zakładkę 'Window', i zaznacz te punkty, które chcesz.
Jeśli to nie pomoże lub jeśli masz już zaznaczone a to nadal nie działa to zrób tak.
b) Wejdź w zakładkę 'Window', później naciśnij na 'Workspace' i nacisnij 'Reset Window location'.
Jeżeli nadal nie działa to nie wiem co masz robić.

2. No dobra zrobiłem mapę wygląda całkiem ładnie, ale kiedy tylko ją włączam mój ludek przelatuje przez nią.
Odp.: Tu akurat nie będzie problemu po prostu jak zapisujemy to wchodzimy w 'File' i naciskamy 'Compile to PMS' lub 'Compile to PMS as...'.

3. Mojej mapy nie ma w menu map w grze!
Odp.: Kiedy zapisujesz, to zapisz do Soldat --->Maps a nie Bóg wie gdzie.

4. No dobra zrobiłem mapę wszystko jest ok. Teraz chcę ją opublikować ale jak?
Odp.: Najlepiej załóż serwer i tam używaj swojej mapy. Jeśli nie możesz to znajdź jakąś stronę z mapami do Soldata i dodaj tam swoje dzieło możesz też opublikować je tutaj w tym Wątku.

Na internecie możecie znaleźć wiele poradników na ten temat. Na youtube są głównie w języku Angielskim więc jeśli Ci zależy to naucz się tego języka, lub dobrze poszukaj tu www.google.pl. To na tyle powodzenia w tworzeniu map!

Specjalnie dla DCR - Drużyna Ciętej Riposty

Ostatnio edytowany przez Blood-Man (2011-06-25 10:30:33)


http://bannerbreak.com/banners/3/723/130906238020292781.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arjunrampal.pun.pl www.wiptril.pun.pl www.torpiaavalon.pun.pl www.bud2010sggw.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl